Oferta Backup - kopie bezpieczeństwa

Ferro Backup System™ to nowoczesny, niezawodny i łatwy w użyciu system archiwizacji danych przeznaczony zarówno dla małych biur, jak i dużych przedsiębiorstw i instytucji. Pozwala chronić dane przechowywane w stacjach roboczych, komputerach przenośnych i na sieciowych serwerach plików pracujących pod kontrolą systemów Microsoft Windows®, Novell NetWare®, Linux, MacOS.

 Dzięki Ferro Backup System™ w kilka chwil zabezpieczysz krytyczne dla funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa informacje przechowywane na komputerach podłączonych do sieci lokalnej.

Maksymalna wydajność
Ze względu na zastosowanie archiwizacji różnicowej, kompresji po stronie stacji roboczych, równoległego wykonywania zadań Ferro Backup System pozwala w bardzo krótkim czasie wykonać kopie plików z wszystkich komputerów podłączonych do sieci lokalnej.
Niskie koszty
Ferro Backup System nie wymaga drogiego serwera, serwerowej wersji systemu operacyjnego czy też napędów taśmowych. Ze względu na to, że kompresja danych odbywa się już po stronie stacji roboczych a nie na serwerze, na serwer archiwizacji można przeznaczyć zwykły, tani komputer PC z większym dyskiem twardym.
Odporność na awarie
W przypadku zerwania połączenia, zadania archiwizacji zostaną wstrzymane i dokończone po ponownym nawiązaniu połączenia bez konieczności interwencji ze strony administratora.
Szybkie wdrożenie Aby móc korzystać z Ferro Backup System nie trzeba zmieniać niczego w aktualnej konfiguracji sieci komputerowej, serwerów i komputerów biurowych. Ferro Backup System działa całkowicie niezależnie od istniejących usług, konfiguracji kont i zabezpieczeń.
 
Bezobsługowość
Opcja automatycznego zwalniania miejsca na dysku w połączeniu z modułem alertów, który wysyła do administratora informacje o ewentualnych błędach i ostrzeŜeniach za pomocą wiadomości e-mail, ogranicza konieczność stałego nadzoru nad programem.
Transparentna archiwizacja
Archiwizacja jest wykonywana w tle i nie jest zauważalna dla zwykłych pracowników firmy.
Wygoda
Administrator nie musi zaprzątać sobie głowy tym, kiedy była robiona ostatnia archiwizacja pełna, a kiedy i ile zostało wykonanych archiwizacji różnicowych. Ferro Backup System przejmuje kontrolę nad procesem odzyskiwania danych z kopii róŜnicowych i wyświetla ich zawartość tak samo jak w przypadku kopii pełnych.
Polska wersja
Zarówno sam program jak i instrukcja obsługi są dostępne w języku polskim.
Bezpłatna pomoc
W przypadku problemów z instalacją bądź obsługą programu otrzymasz bezpłatną, telefoniczną pomoc techniczną.
 

 

Zachęcamy Państwa do kontaktu - oferujemy komfortowe i elastyczne zasady współpracy. Nasi specjaliści doradzą Wam optymalne rozwiązania informatyczne. Masz pytania? - skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do kontaktu